• Star Ski Wax Polska wyłączny dystrybutor
  • Zawodnicze i serwisowe smary do nart i snowboardów

O nas

O marce Star Ski Wax

STAR SKI WAX to producent profesjonalnych smarów do nart i snowboardów. Ponad trzydziestoletnie doświadczenie i niezliczona ilość badań laboratoryjnych zaowocowały powstaniem doskonałych produktów. Technicy Star Ski Wax mający bogatą ekspercką wiedzę biorą czynny udział, jako obsługa serwisowa, w zawodach pucharu świata i innych międzynarodowych imprezach sportowych.

Firma Star Ski Wax nie zaprzestaje wprowadzania nowych surowców i technologii produkcyjnych, a innowacja to jej motto. Kolekcja fantastycznie skomponowanych przez nią smarów do nart i snowboardów sprawia, że praca profesjonalnych serwisantów jest łatwiejsza, szybka i bardziej bezpieczna. Zawodnicy zaś zyskują świetne narzędzia, które pomagają im w odniesieniu sportowego sukcesu.

O marce Star Ski Wax Polska

Marka Star Ski Wax Polska należy do firmy KS Sport-Service – wyłącznego dystrybutora na rynek polski wysokiej jakości profesjonalnych smarów do nart i snowboardów. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne smary serwisowe, smary zawodnicze, smary biegowe oraz smary turystyczne, wraz ze zmywaczami, żelazkami, szczotkami oraz innymi produktami uzupełniającymi.

Firma KS SPORT-SERVICE powstała w latach 80-tych i od początku swego istnienia związana była z branżą sportową. Obecnie jesteśmy autoryzowanym importerem najwyższej jakości sprzętu sportowego wielu renomowanych producentów (Roffb, Star Ski Wax, KT Technic, SSM, Seac Sub). Nasi klienci to hurtownie, sklepy sportowe, lodowiska, kluby sportowe, serwisy narciarskie oraz wypożyczalnie sprzętu narciarskiego i snowboardowego zlokalizowane na terenie całego kraju.

KS Sport-Service Witamy na stronie wyłącznego dystrybutora marki STAR SKI WAX na polskim rynku. Jeśli jesteś pasjonatem narciarstwa zjazdowego, narciarstwa biegowego bądź jazdy na snowboardzie to nasza oferta jest dla Ciebie.
KS Sport-Service STAR SKI WAX to producent najwyższej jakości smarów do nart i snowboardów. Szeroka gama profesjonalnych produktów zaspokaja potrzeby zarówno najbardziej wymagających sportowców jak i serwisantów.
KS Sport-Service Amatorzy białego szaleństwa znajdą tu kolekcję smarów turystycznych, które uprzyjemnią im odczucia z jazdy, a także czas spędzony na stoku.

Aktualności:

Nowoczesny serwis internetowy Star Ski Wax Polska
13-10-2016Z olbrzymią przyjemnością oddajemy do Państwa dyspozycji stronę internetową Star Ski Wax Polska. Przyjazny interface oraz łatwość obsługi strony internetowej uwzględnia naszą nową strategię marketingowo-komunikacyjną ora...
Wszystkie aktualności
2016 © Star Ski Wax Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Agencja Interaktywna ITOWN - profesjonalne strony www