• Star Ski Wax Polska wyłączny dystrybutor
  • Zawodnicze i serwisowe smary do nart i snowboardów

Smar 100% fluorowy F w proszku do nart i snowboardów Star Ski Wax

Smar 100% fluorowy F w proszku do nart i snowboardów Star Ski Wax Smar 100% fluorowy F w proszku do nart i snowboardów Star Ski Wax Smar 100% fluorowy F w proszku do nart i snowboardów Star Ski Wax Smar 100% fluorowy F w proszku do nart i snowboardów Star Ski Wax Smar 100% fluorowy F w proszku do nart i snowboardów Star Ski Wax

Smar 100% fluorowy F firmy Star Ski Wax do nart i snowboardów. Smar zawodniczy w proszku najwyższej jakości, o bardzo długiej żywotności, odporności na brud i wyjątkowych zdolnościach odpychania wody.

Sporządzony z najwyższej jakości komponentów. Smar “FM Super” o tym samym zakresie temperatur jak FM, przeznaczony jest na ostry przeobrażony śnieg.

  • SPOSÓB APLIKACJI: Nałożyć równą warstwę proszku na ślizg przygotowany wcześniej smarem fluorowym, “zakotwiczyć” proszek przyklepując go ustawionym na odpowiednią temperaturę żelazkiem do ślizgu, wypolerować dokładnie korkiem, następnie wyszczotkować ślizg szczotką z włosia końskiego.
  • POJEMNOŚĆ: 30g
KS Sport-Service Witamy na stronie wyłącznego dystrybutora marki STAR SKI WAX na polskim rynku. Jeśli jesteś pasjonatem narciarstwa zjazdowego, narciarstwa biegowego bądź jazdy na snowboardzie to nasza oferta jest dla Ciebie.
KS Sport-Service STAR SKI WAX to producent najwyższej jakości smarów do nart i snowboardów. Szeroka gama profesjonalnych produktów zaspokaja potrzeby zarówno najbardziej wymagających sportowców jak i serwisantów.
KS Sport-Service Amatorzy białego szaleństwa znajdą tu kolekcję smarów turystycznych, które uprzyjemnią im odczucia z jazdy, a także czas spędzony na stoku.

Aktualności:

Nowoczesny serwis internetowy Star Ski Wax Polska
13-10-2016Z olbrzymią przyjemnością oddajemy do Państwa dyspozycji stronę internetową Star Ski Wax Polska. Przyjazny interface oraz łatwość obsługi strony internetowej uwzględnia naszą nową strategię marketingowo-komunikacyjną ora...
Wszystkie aktualności
2016 © Star Ski Wax Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Agencja Interaktywna ITOWN - profesjonalne strony www