• Star Ski Wax Polska wyłączny dystrybutor
 • Zawodnicze i serwisowe smary do nart i snowboardów

Smar SIMPLY WAX do nart i snowboardów Star Ski Wax

Smar SIMPLY WAX do nart i snowboardów Star Ski Wax Smar SIMPLY WAX do nart i snowboardów Star Ski Wax Smar SIMPLY WAX do nart i snowboardów Star Ski Wax Smar SIMPLY WAX do nart i snowboardów Star Ski Wax Smar SIMPLY WAX do nart i snowboardów Star Ski Wax Smar SIMPLY WAX do nart i snowboardów Star Ski Wax

Smar SIMPLY WAX SOLID do nart i snowboardów firmy Star Ski Wax to wysokiej jakości uniwersalny smar w kostce. Gwarantuje doskonały poślizg i niezawodność. Można nakładać go na zimno lub na gorąco.

 • SY10 WARM
  Przeznaczony na wilgotny lub mokry śnieg (świeży i stary) oraz na topiący się śnieg.
  Zakres temperatur: 0C /-3C
 • SY20 UNIVERSAL
  Dedykowany dla wszystkich rodzajów śniegu.
  Zakres temperatur: -2C/-8C
 • SY30 COLD
  Do stosowania na zimny śnieg i zmrożone trasy.
  Zakres temperatur: -5C /-20C

APLIKACJA NA ZIMNO:
Wetrzyj smar w suchy i czysty ślizg pocierając kostką smaru o jego powierzchnię tak by utworzyć cienką powłokę. Wypoleruj ślizg korkiem znajdującym się na odwrocie opakowania. Pocieraj mocno by wytworzyć temperaturę i umożliwić przylgnięcie smaru do powierzchni ślizgu.

APLIKACJA NA GORĄCO:
Przyłóż róg kostki do rozgrzanego żelazka i skrop powierzchnię ślizgu smarem. Następnie przyłóż żelazko do ślizgu i rozprowadź smar szybkimi ruchami. Na koniec wycyklinuj nadmiar smaru.

 • Opakowanie: 50g
KS Sport-Service Witamy na stronie wyłącznego dystrybutora marki STAR SKI WAX na polskim rynku. Jeśli jesteś pasjonatem narciarstwa zjazdowego, narciarstwa biegowego bądź jazdy na snowboardzie to nasza oferta jest dla Ciebie.
KS Sport-Service STAR SKI WAX to producent najwyższej jakości smarów do nart i snowboardów. Szeroka gama profesjonalnych produktów zaspokaja potrzeby zarówno najbardziej wymagających sportowców jak i serwisantów.
KS Sport-Service Amatorzy białego szaleństwa znajdą tu kolekcję smarów turystycznych, które uprzyjemnią im odczucia z jazdy, a także czas spędzony na stoku.

Aktualności:

Nowoczesny serwis internetowy Star Ski Wax Polska
13-10-2016Z olbrzymią przyjemnością oddajemy do Państwa dyspozycji stronę internetową Star Ski Wax Polska. Przyjazny interface oraz łatwość obsługi strony internetowej uwzględnia naszą nową strategię marketingowo-komunikacyjną ora...
Wszystkie aktualności
2016 © Star Ski Wax Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Agencja Interaktywna ITOWN - profesjonalne strony www