• Star Ski Wax Polska wyłączny dystrybutor
  • Zawodnicze i serwisowe smary do nart i snowboardów

Smar SIMPLY WAX SPRAY do nart i snowboardów Star Ski Wax

Smar SIMPLY WAX SPRAY do nart i snowboardów Star Ski Wax Smar SIMPLY WAX SPRAY do nart i snowboardów Star Ski Wax Smar SIMPLY WAX SPRAY do nart i snowboardów Star Ski Wax

Smar SIMPLY WAX SPRAY SY40 do nart i snowboardów firmy Star Ski Wax to wysokiej jakości uniwersalny smar fluorowy w płynie.

Cechuje go niezawodność w każdych warunkach śniegowych. Wystarczy spryskać ślizg z odległości 20cm i odczekać 2 minuty by w pełni cieszyć się z jazdy. Kieszonkowa forma opakowania sprawia, że jest zawsze pod ręką.

  • Zakres temperatur: 0°/-10°C
  • Opakowanie: 50ml
KS Sport-Service Witamy na stronie wyłącznego dystrybutora marki STAR SKI WAX na polskim rynku. Jeśli jesteś pasjonatem narciarstwa zjazdowego, narciarstwa biegowego bądź jazdy na snowboardzie to nasza oferta jest dla Ciebie.
KS Sport-Service STAR SKI WAX to producent najwyższej jakości smarów do nart i snowboardów. Szeroka gama profesjonalnych produktów zaspokaja potrzeby zarówno najbardziej wymagających sportowców jak i serwisantów.
KS Sport-Service Amatorzy białego szaleństwa znajdą tu kolekcję smarów turystycznych, które uprzyjemnią im odczucia z jazdy, a także czas spędzony na stoku.

Aktualności:

Nowoczesny serwis internetowy Star Ski Wax Polska
13-10-2016Z olbrzymią przyjemnością oddajemy do Państwa dyspozycji stronę internetową Star Ski Wax Polska. Przyjazny interface oraz łatwość obsługi strony internetowej uwzględnia naszą nową strategię marketingowo-komunikacyjną ora...
Wszystkie aktualności
2016 © Star Ski Wax Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Agencja Interaktywna ITOWN - profesjonalne strony www