• Star Ski Wax Polska wyłączny dystrybutor
  • Zawodnicze i serwisowe smary do nart i snowboardów

Smar AF fluoro nano ceramic do nart i snowboardów Star Ski Wax

Smar AF fluoro nano ceramic do nart i snowboardów Star Ski Wax Smar AF fluoro nano ceramic do nart i snowboardów Star Ski Wax Smar AF fluoro nano ceramic do nart i snowboardów Star Ski Wax Smar AF fluoro nano ceramic do nart i snowboardów Star Ski Wax

Smar AF fluoro-nano-ceramic do nart i snowboardów firmy Star Ski Wax to zaawansowany technologicznie smar stworzony z myślą o startach w zawodach.

Dodatek komponentów z grupy „nano ceramic” intensyfikuje działanie fluoru i zapewnia wyjątkową prędkość oraz trwałość. Tylko trzy jego wersje: AF-C, AF-M i AF-W, dzięki szerokiemu zakresowi temperatur, pozwalają na wcześniejsze przygotowanie nart bazując wyłącznie na temperaturze śniegu. W warunkach wysokiej wilgotności lub padającego śniegu czy deszczu zaleca się skorygowanie go (lub pokrycie) jednym ze smarów 100% fluorowych z grupy DF.

  • POJEMNOŚĆ: 130 g
KS Sport-Service Witamy na stronie wyłącznego dystrybutora marki STAR SKI WAX na polskim rynku. Jeśli jesteś pasjonatem narciarstwa zjazdowego, narciarstwa biegowego bądź jazdy na snowboardzie to nasza oferta jest dla Ciebie.
KS Sport-Service STAR SKI WAX to producent najwyższej jakości smarów do nart i snowboardów. Szeroka gama profesjonalnych produktów zaspokaja potrzeby zarówno najbardziej wymagających sportowców jak i serwisantów.
KS Sport-Service Amatorzy białego szaleństwa znajdą tu kolekcję smarów turystycznych, które uprzyjemnią im odczucia z jazdy, a także czas spędzony na stoku.

Aktualności:

Nowoczesny serwis internetowy Star Ski Wax Polska
13-10-2016Z olbrzymią przyjemnością oddajemy do Państwa dyspozycji stronę internetową Star Ski Wax Polska. Przyjazny interface oraz łatwość obsługi strony internetowej uwzględnia naszą nową strategię marketingowo-komunikacyjną ora...
Wszystkie aktualności
2016 © Star Ski Wax Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Agencja Interaktywna ITOWN - profesjonalne strony www