• Star Ski Wax Polska wyłączny dystrybutor
  • Zawodnicze i serwisowe smary do nart i snowboardów

Smar HA wysokofluorowy do nart i snowboardów Star Ski Wax

Smar HA wysokofluorowy do nart i snowboardów Star Ski Wax Smar HA wysokofluorowy do nart i snowboardów Star Ski Wax Smar HA wysokofluorowy do nart i snowboardów Star Ski Wax Smar HA wysokofluorowy do nart i snowboardów Star Ski Wax Smar HA wysokofluorowy do nart i snowboardów Star Ski Wax

Smar HA do nart i snowboardów o wysokiej zawartości fluoru, dzięki wyjątkowej mieszance fluoru i smarów syntetycznych jest łatwy w aplikacji.

Zapewnia wspaniałą penetrację ślizgu, wytrzymałość i odporność. W przygotowaniu startowym zaleca się pokrycie go jednym ze smarów 100% fluorowych z grupy F, Fs lub XF.

  • POJEMNOŚĆ: 60g lub 130g
KS Sport-Service Witamy na stronie wyłącznego dystrybutora marki STAR SKI WAX na polskim rynku. Jeśli jesteś pasjonatem narciarstwa zjazdowego, narciarstwa biegowego bądź jazdy na snowboardzie to nasza oferta jest dla Ciebie.
KS Sport-Service STAR SKI WAX to producent najwyższej jakości smarów do nart i snowboardów. Szeroka gama profesjonalnych produktów zaspokaja potrzeby zarówno najbardziej wymagających sportowców jak i serwisantów.
KS Sport-Service Amatorzy białego szaleństwa znajdą tu kolekcję smarów turystycznych, które uprzyjemnią im odczucia z jazdy, a także czas spędzony na stoku.

Aktualności:

Nowoczesny serwis internetowy Star Ski Wax Polska
13-10-2016Z olbrzymią przyjemnością oddajemy do Państwa dyspozycji stronę internetową Star Ski Wax Polska. Przyjazny interface oraz łatwość obsługi strony internetowej uwzględnia naszą nową strategię marketingowo-komunikacyjną ora...
Wszystkie aktualności
2016 © Star Ski Wax Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Agencja Interaktywna ITOWN - profesjonalne strony www