• Star Ski Wax Polska wyłączny dystrybutor
  • Zawodnicze i serwisowe smary do nart i snowboardów

Smar RACING BASE BP100 do nart i snowboardów Star Ski Wax

Smar RACING BASE BP100 do nart i snowboardów Star Ski Wax Smar RACING BASE BP100 do nart i snowboardów Star Ski Wax

Smar RACING BASE BP100 do nart i snowboardów firmy Star Ski Wax to rewolucyjny produkt do ochrony i przygotowania ślizgów.

Jest mieszanką smarów syntetycznych i krótkołańcuchowych polimerów fluoru. Stanowi doskonałe zabezpieczenie ślizgu przed utlenianiem spowodowanym czynnikami atmosferycznymi. Zaleca się stosowanie go po serwisie maszynowym oraz przed składowaniem w okresie letnim. Używanie go sprawia, że narty stają się szybsze i w znaczny sposób pozbawione oznak zużycia. Stanowi także doskonały uniwersalny smar treningowy gwarantując dobre własności jezdne w każdych warunkach śniegowych.

  • POJEMNOŚĆ: 130g lub 1 kg (4x250g)
KS Sport-Service Witamy na stronie wyłącznego dystrybutora marki STAR SKI WAX na polskim rynku. Jeśli jesteś pasjonatem narciarstwa zjazdowego, narciarstwa biegowego bądź jazdy na snowboardzie to nasza oferta jest dla Ciebie.
KS Sport-Service STAR SKI WAX to producent najwyższej jakości smarów do nart i snowboardów. Szeroka gama profesjonalnych produktów zaspokaja potrzeby zarówno najbardziej wymagających sportowców jak i serwisantów.
KS Sport-Service Amatorzy białego szaleństwa znajdą tu kolekcję smarów turystycznych, które uprzyjemnią im odczucia z jazdy, a także czas spędzony na stoku.

Aktualności:

Nowoczesny serwis internetowy Star Ski Wax Polska
13-10-2016Z olbrzymią przyjemnością oddajemy do Państwa dyspozycji stronę internetową Star Ski Wax Polska. Przyjazny interface oraz łatwość obsługi strony internetowej uwzględnia naszą nową strategię marketingowo-komunikacyjną ora...
Wszystkie aktualności
2016 © Star Ski Wax Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Agencja Interaktywna ITOWN - profesjonalne strony www